Bebek Gibi Uyumak İçin Dilinizin Altına Koymanız Yeterli

Bebek Gibi Uyumak İçin Dilinizin Altına Koymanız Yeterli

Uyku sorunu yaşıyorsanız, size uzun zamandır ihtiyacınız olan şeyi öneriyoruz. Evet, doğru tahmin ettiniz. Bu içeriğimizle size bebekler gibi bir uyku uyumayı vaat ediyoruz.

Düzenli ve önerdiğimiz miktarda kullandığınız zaman, uykunuz düzene girecek, hem geceleri bölünmeyecek hem de sabah uyandığınızda çok daha enerjik olacaksınız.

Tek ihtiyacınız olan malzemeler esmer şeker ve sofra tuzu. Suratınızı ekşitmeyin hemen. Tadını hissetmeyeceksiniz bile. Şeker ve tuzun tadı size kendini fazla hissettirmeden dilaltından emilecektir.

Şekerdeki glikoz, hücrelere uyku süresince ihtiyaç duyulan enerjiyi verir. Tuz ise bu enerjinin korunumunu sağlar. Eğer stresliyseniz ve vücudunuz bu stresi uykusuzluk olarak size yansıtıyorsa, bu yöntemi denemeden yatağa girmeyin.

Tarifimiz şöyle:

  • 5 çay kaşığı esmer şeker
  • 1 çay kaşığı sofra tuzu

İyice karıştırın ve uyumadan önce dilaltınıza yarım çay kaşığı kadar bırakıp uyuyun. Birkaç gün içerisinde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve minnettar kalacaksınız. İsterseniz daha fazla miktarlarda da hazırlayabilirsiniz fakat oranın her zaman 1/5 olmasına özen gösterin ve dilinizin altına yarım çay kaşığından fazla koymamaya özen gösterin.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.