Kapat

Kahvenize Bunu Koyun, Karın Bölgenizdeki Yağları Eritsin

Anasayfa
Diş Sağlığı Kahvenize Bunu Koyun, Karın Bölgenizdeki Yağları Eritsin

Tüm dünyada sabah kahvesi kadar zevk veren bir içecek bulmak zordur. Enerjinizi arttırır ve bulunduğunuz zorlu güne sizi hazırlar.

Metabolizmanızı hızlandırarak kilo vermenizi sağlar ve kararınca tüketildiğinde kalp sağlığınızı bile korur. Fakat maksimum faydayı elde etmek istiyorsanız şekersiz ve sütsüz içmenizi tavsiye ediyoruz.

Birkaç bardak sade kahve içtiğinizde bir daha şekerli kahve içemeyeceğinizi deneyebilirsiniz.

Gününüzü mükemmelleştiren bu enerjik içeceği birde yağ yakıcı hale getirmenin yolunu bilen birkaç kişiden biri olabilirsiniz. Kahvenize Hindistan cevizi yağı, tarçın ve bal ekleyerek rahat bir şekilde kilo vermeniz mümkün.

Bu Karışımın Gücü Nereden Geliyor?

Tarçın, vücudunuzdaki şeker moleküllerinin daha hızlı yakılmasını sağlar. Bununla birlikte kan dolaşımınızda serbest gezen şeker yağa dönüşmez.

Hindistan cevizi yağı, tüketildiğinde direkt olarak karaciğere gönderilir ve yağa dönüşerek depolanmaz ve vücudunuzu yağ yakmaya hazırlar.

Bal, içinde bol miktarda şeker vardır sanıyorsunuz değil mi? Cevabımız hem evet hem de hayır. Gerçek bal herhangi bir yapay tatlandırıcı içermez. Tamamen organik olan bu ürün ile vücudunuza giren tüm şeker molekülleri yağa dönüşmez ve hemen yakılarak enerjiye dönüşür. İçerisindeki vitamin ve mineraller sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan çoğu besleyici maddeleri tedarik eder.

Sizin İçin Özel Bir Tarif Hazırladık.

  • Yarım su bardağı bal,
  • ¾ su bardağı Hindistan cevizi yağı,
  • Bir çay kaşığı tarçın
  • Bir çay kaşığı kakao

Malzemeleri karıştırıp macun haline getirin. Her sabah kahvenize 1-2 çay kaşığı ekleyin.

Kahvenizi bu şekilde içtiğinizde vücudunuzda oluşan değişiklikleri bize bildirmeyi unutmayın! Sağlıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir